NEWS

Ankieta

Szanowni Czytelnicy. 

W październikowym wydaniu Magazynu Osób Niepełnosprawnych „Serce Innym” drukowaliśmy ankietę czytelniczą. Miło nam poinformować, że do redakcji napłynęło łącznie 3340 odpowiedzi.

 

Na pytanie: Czy masz łatwy dostęp do wszystkich wydań magazynu „Serce Innym - Magazyn Osób Niepełnosprawnych” odpowiedzi „TAK” udzieliło 3326 osób, odpowiedzi „NIE” udzieliło 14 osób. Na pytanie: Czy zamieszczane w magazynie ”Serce Innym - Magazyn Osób Niepełnosprawnych” treści odpowiadają Twoim oczekiwaniom odpowiedzi „TAK” udzieliło 3109 osób, odpowiedzi „NIE” udzieliło 231 osób. Na pytanie: Czy egzemplarz magazynu „Serce Innym - Magazyn Osób Niepełnosprawnych”, który miałeś w rękach, miały także okazję przeglądać inne osoby odpowiedzi „TAK” udzieliło 3340 osób. Na to pytanie nie udzielono odpowiedzi „NIE”. Na pytanie: Czy miałeś okazję zapoznać się z serwisem internetowym www.serceinnym.info, który towarzyszy wydaniu magazynu „Serce Innym - Magazyn Osób Niepełno-sprawnych” w tradycyjnej, papierowej formie odpowiedzi „TAK” udzieliło 3310 osób. Odpowiedź „NIE” padła tylko 30 razy. Na pytanie: Czy chciałbyś także w przyszłym roku otrzymywać magazyn „Serce Innym - Magazyn Osób Niepełnosprawnych”, odpowiedzi „TAK” udzieliło 3340 czytelników, na to pytanie nikt nie odpowiedział „NIE”. Na pytanie: Czy uważasz, że bezpłatny sposób dystrybucji magazynu „Serce Innym - Magazyn Osób Niepełnosprawnych” jest właściwy - także 3340 czytelników odpowiedziało „TAK”, a nikt nie odpowiedział „NIE”.

Jesteśmy przekonani, że udzielone odpowiedzi pozwolą nam w przyszłości w sposób jeszcze bardziej doskonały wydawać magazyny dla osób niepełnosprawnych i ich środowisk. Wszystkim Czytelnikom, którzy zadali sobie trud wypełnia ankiety i wysłania do redakcji - dziękujemy!